Müşteri Hizmetleri
P.tesi - Cuma 09-18 | C.tesi 09-13
0212 586 24 78

 

KREDİ KARTI İLE ÖDEME

efotograf.net sipariş sisteminde tüm ödemelerinizi online internet üzerinden güvenli olarak tüm kredi kartlarınızla yapabilirsiniz.

efotograf.net ödeme sisteminde sizden hiç bir şekilde kredi kartı bilgileriniz istenmemekte ve saklanmamaktadır. İyzico sayesinde tüm ödeme işlemleri PCI-DSS sertifikalı altyapısı ile maksimum seviyede güvenli bir şekilde ödeme yapabilirsiniz.

efotograf.net web sitesinde sizin sadece üyelik ve sipariş bilgileriniz tutulmaktadır. Kredi kartı ile bilgileriniz HİÇ BİR şekilde efotograf.net tarafında alınmamakta ve saklanmamaktadır.

Güvenli ödeme sayfası bütün güvenlik tedbirleri İyzico tarafından alınmış ve İyzico'ya ait bir sayfadır. Buradan kredi kartı bilgilerinizi girip gönder butonuna basmalısınız.

Bize sadece ödeme onayı bildirilir. Dolayısıyla aradaki iletişimden kaynaklanan güvenlik riskleri ortadan kalktığı için son derece güvenli bir ödeme sistemidir.

Gönder butonuna tıkladıktan sonra ödeme onayı almalısınız.

Eğer ödeme onayı almadıysanız kredi kartı bilgilerinizin doğruluğunu kontrol ediniz veya bankanızla temasa geçiniz.

Ödeme onayı almamış siparişler işleme konmayacaktır.

Ödemenizin onayı tarafımızca kontrol edildikten sonra siparişiniz hazırlanıp hemen kargoya verilecektir.

HAVALE ve EFT İLE ÖDEME

Hafta sonu ve resmi tatillerde yapılan Havale/EFT 'ler takip eden ilk iş gününden itibaren onaylanarak siparişiniz işleme alınacaktır.

Havale/EFT ile ödeme yaparken, açıklama alanına, sipariş numarasını ve sipariş verenin ad soyad bilgilerinin yazılması gerekmektedir.

Havale yöntemiyle ödeme yaparak siparişinizi verdiğinizde, önce sipariş talebinizin bize ulaştığına dair bir e-posta, ödemeniz bize ulaştığında ise ödemenizi aldığımız ve siparişiniz işleme konulduğuna dair bir e-posta tarafınıza yollanacaktır.

Siparişleriniz, ödemeniz bize ulaştığında işleme konulacaktır. Havale ile ödemesi yapılan siparişlerinizde teslimat süresinde 1 günlük gecikme yaşanabilir.

Havale ve EFT ile ödemeleriniz için hesap numaralarımız:


 • Garanti Bankası
 • Yusuf Paşa Şubesi / 1234
 • 6660144
 • Ergun Köroğlu
 • IBANTR73 0006 2001 2340 0006 6601 44
 •  

   

  TESLİMAT

  Her gün saat 15.00'a kadar verdiğiniz siparişleriniz aynı gün içerisinde, 15.00'dan sonraki siparişleriniz, bir sonraki gün kargoya verilecektir.

  Cumartesi, pazar ve resmi tatil günlerinde herhangi bir saatte verilen siparişler, takip eden ilk iş gününden itibaren kargoya teslim edilir.

  Siparişleriniz en geç 3 iş gününde MNG kargoya verilmektedir. Siparişleriniz Türkiye'nin her yerine 13 TL dir...