Müşteri Hizmetleri
P.tesi - Cuma 09-18 | C.tesi 09-13
0212 586 24 78

Canvas Baskı

Modern ve dekoratif canvas tablolar ile eviniz ve işyerinize şık bir hava katın. Anılarınızı canvas tabloya dönüştürüp sevdiklerinizi şımartın.
Uyarı: Mobil cihazlarda tasarım editörü çalışmamaktadır. Kendi tasarımlarınızı bilgisayar kullanarak oluşturabilirsiniz.

Fotoğraflarınızla Evinizi Dekore Edebilirsiniz
Fotoğraflarınız anılarınızı yansıtan en anlamlı eşyalardır. Bu nedenle hem onları saklamak hem de sevdiklerinize miras bırakmak için dijital saklama olanaklarından daha fazlasını kullanmanız gerekir. Fotoğraf çekmek için pek çok araçtan yararlanabilirsiniz. Ancak fotoğraflarınızı depolamak için yine aynı dijital araçları kullanmak zorunda kalırsınız. Bu durumda da fotoğraflarınız sadece bu dijital yardımcıları kullandığınız sürece bakabileceğiniz görüntüler olur. Bunun dışında telefonunuz ya da tabletinizde sakladığınız ya da hafıza kartlarında sakladığınız görüntüler bu araçların bozulması halinde tamamen silinir. Ancak fotoğraflarınızı fotoğraf baskı sistemi ile tab ettirdiğinizde daha fazla olanakla fotoğraflarınızı saklama şansına sahip olursunuz. Fotoğraflarınızı ister bir poster isterseniz de kanvas bir tablo olarak saklama imkanına sahip olabilirsiniz.

Çocuğunuz doğum resmi ya da evlilik fotoğraflarınızı anı olarak kalabileceği gibi aynı zamanda da evinizin dekorunda yer alabilir. Bu amaçla hazırlanan kanvas baskı teknolojisi istediğiniz resimlerin belirlediğiniz boyutlarda kanvas tablolar haline getirilmesini sağlar. Bu şekilde elde edeceğiniz resimleri çerçeveletmek ya da albümlerde saklamak yerine evinizde sevdiğiniz bir köşede sergileyebilirsiniz. Bu şekilde hazırlanan fotoğraflar daha modern ve keyifli bir görünüm kazanabiliyorlar. Telefonunuzda ya da bilgisayarınızda çerçeveletmek istediğiniz fotoğrafları seçip online baskı sistemlerinden yararlanabilirsiniz. Belirlediğiniz boyutlarda büyük, küçük ya da orta boyutlarda kanvas tablolar haline getirebilirsiniz. Bu şekilde evinizin dekorasyonu için kendi yararlanabilir evinizi de daha anlamlı hale getirebilirsiniz.