Müşteri Hizmetleri
P.tesi - Cuma 09-18 | C.tesi 09-13
0212 586 24 78
Fotoğraf Baskı

Fotoğraf Baskı

  • Online Fotoğraf Baskı hizmeti ile keyfini yaşayın. Fotoğraflarınızı yükleyin, ebatlarını belirleyin tab edip adresinize gönderelim.
  • Tüm Fotoğraflarınızın; otomatik kontrast, keskinlik ve renk ayarları en iyi şekilde düzenlendikten sonra baskı aşamasına getirilir.
  • Orjinal Mat-Parlak Fuji Crystal Archive Paper® fotoğraf kağıdı üzerine baskı.
  • Ömür boyu solmazlık garantisi (Ev tipi standart görüntüleme koşulları altında).
  • Uygun Fiyat & Hızlı teslimat.
Sipariş Ver

Kişiye Özel Hediyeler

  • Özel günlerde sevdiklerinize duygularınızı anlatmanın en iyi yolu hediye vermektir.
  • İlginç hediyelik seçimi yapacağınız sırada resimli hediyeler vermeyi de düşünebilirsiniz.
Sipariş ver

Canvas Baskı

  • Modern ve dekoratif canvas tablolar ile eviniz ve işyerinize şık bir hava katın. Anılarınızı canvas tabloya dönüştürüp sevdiklerinizi şımartın.
  • Canvas baskı seçeneklerinden istediğiniz ebatlarda sipariş verebilir. Kasnaklı tablo yaptırabilir bu şekilde resimlerinizi ön plana çıkarabilirsiniz.
Sipariş ver

Havale/EFT veya kredi kartı ile ödeme imkanı

Türkiye'nin her yerine kargo imkanı. Mng kargo ücreti 13 TL. Detaylı Bilgi

En yüksek kalite garantisi. %100 müşteri memnuniyeti için çalışıyoruz.

24/7 online sipariş imkanı

Çok Satanlar

Fotoğraf Baskı
0,80 TL
Taş Baskı
45,00 TL
Canvas Tablo
44,99 TL
Telefon Kapakları
50,00 TL
Kişiye Özel Hediyeler
32,00 TL
Poster Baskı
41,00 TL
Fotoğraf Baskı Sistemleri
Günümüzde fotoğraf çekmek için pek çok farklı araç kullanılabiliyor. Telefonlar, tabletler sahip oldukları geniş hafıza ve çekim kalitesi nedeni ile binlerce fotoğrafı saklayabiliyor. Bu nedenle insanlar her gün farklı kareleri çekiyor. Ancak dijital ortamlarda saklanan resimler bazı durumlarda tamamen silinebilir ya da telefonunuz arızalanması nedeni ile resimleriniz kaybolabilir. Bu gibi bir riske karşılık hem anılarınızı korumak hem de sevdiklerinize ulaştırabilmek için klasik yöntemlerden yararlanabilirsiniz. Bir albüm hazırlamak çektiğiniz fotoğrafları saklamanın en güvenli yollarından bir tanesidir. Ancak fotoğraf sayısının fazla olması nedeni ile hem ekonomik hem de kolay şekilde tab edebileceğiniz yolları kullanmanız gerekir.

Çektiğiniz sayısız resmi kolay şekilde tab etmenizi sağlayacak olan online fotoğraf baskı hizmeti ülkenin herhangi bir yerinden fotoğraflarınızı yükleyerek tab edilmesini sağlayan bir sistemdir. Bu sistemde evinizde otururken fotoğraflarınızı sisteme yükleyip istediğiniz boyutları belirlemeniz yeterlidir. Bu şekilde kaliteli fotoğraf baskı sisteminden yararlanabilirsiniz. Bu şekilde daha ekonomik şekilde fotoğraflarınızı tab ettirirken aynı zamanda hafıza kartlarından ya da harici belleklerden fotoğrafların silinmesini de önlemiş olursunuz. Tab edilen resimleri kendi özel albümlerinizde saklayabilirsiniz. Bir yandan istediğiniz kadar fotoğrafı çekerken bir yandan da normal bir fotoğraf için ödeyeceğiniz fiyata büyük bir albüm hazırlayabilirsiniz. Fotoğraf baskı işlemlerinden yararlanarak kullanabileceğiniz farklı alternatifler de bulunuyor. Fotoğraflarınızı tablo ya da poster olarak da tab ettirebilirsiniz.